Makita UN460WDWA akkumulátoros magassági sövényvágó (1 x 2.0 Ah Li-ion akkuval)
12 V max CXT, 460 mm
Egységár (szett):
Cikkszám:
UN460WDWA
Márka:
Makita
Leírás
Jellemzők
- Nagy vágási sebesség és sima vágások
- Alacsony zajszint, egyszerű működés
- Teleszkópos cső
- Rögzítő karral beállítható a kívánt hosszúság
- Csúszásmentes elülső markolat
- Állítható dőlésszög sövénynyíró fej
- 180°-ban összecsukható a könnyű szállítás és tárolás érdekében
- Fordítogomb: felszabadítja a pengét, ha vastag ágban elakadna
- Állítható szár: 1889 - 2511mm
- Azonnali indítás
Műszaki adatok
Akku: 12V Max CXT
Teljesítmény: 200 W
Vágáshossz: 460 mm
Löketszám: 3600 /perc
Max. vágásvastagság: 18 mm